published-img
published-img

ETKİLİ İNGİLİZCE ÖĞRENİYORUM KİTABISMT (Sentence Modeling Technique)
İngilizce'yi Zahmetsiz Keşfedin! İngilizce'yi SMT (Sentence Modeling Technique) ile Öğrenin..İngilizce de sıklıkla kullanılan bütün zamanların anlatımı kitapta mevcuttur. Ayrıca sizi sıkmayacak gerektiğinde ihtiyacınız olan gramer (dilbilgisi) anlatımları kitabı çalışırken size oldukça fazlası ile yardımcı olacaktır.Sıfırdan orta düzeye kadar

TELEFONLA SİPARİŞ İÇİN : 0 (532) 335 2018


50 TL YERİNE 39 TL Teslimatta Ödeme (Bugün Kargo Bedava)

ETKİLİ İNGİLİZCE KİTABI

11. YILIMIZ
97% BAŞARI ORANI
100% ÖĞRENME GARANTİLİ

Reviews

SIKÇA SORULAN SORULAR ?

FİYATLARA KDV DAHİL Mİ ?

Fiyatlarımızda KDV dahil fiyatıdır.

KAPIDA ÖDEME SEÇENEKLERİ NELERDİR ?

Kapıda ödeme aras kargo ile yapılmaktadır. Kitabınız elinize ulaştığında ücretini ödeyebilirsiniz.

SİPARİŞ TAKİBİMİ NASIL YAPICAM ?

Sipariş takibini sitemiz üzerinden sipariş numaranız , telefon numaranız ile veya mail adresiniz ile takip edebilrisiniz

KARGOM KAÇ GÜNDE TESLİM EDİLİR ?

Türkiyenin heryerine kargo 3 veya 7 iş günü içerisinde elinize ulaşmaktadır. İl ve ilçeye göre değişiklik göstermektedir.

TOPLU ALIMLARDA İNDİRİM MEVCUT MU ?

Toplu alımlarda indirim mevcuttur
0(532) 335 2018 numaradan veya bilgi@roketingilizce.com adresine mail göndererek bize ulaşabilirsiniz.

KARGO SEÇENEKLERİ VARMI ?

Tüm ürünlerimizi aras kargo ile göndermekteyiz.

MURAT ERSİN KİMDİR ?

İstanbul'da doğdu.İstanbul Üniversitesi'nde Filoloji eğitimi aldı.Üniversiteye girdiği yıl ilk profesyonel çeviri kitapları olan "Babalık Çoşkusu" ve "A'dan Z'ye Pozitif Disiplin ," yayınladı.2000 yılında "Etkili İngilizce Öğrenimi ,Kariyer Yayınları" adlı kitabı ülke çapında büyük ilgi gördü .Amerika Birleşik Devletleri'nin New York , Ohio ,Washington , DC, New Jersey gibi bir çok şehrinde yaşadığı yıllarda iş adımlarına tercümanlık yaptı .

Türkiye'de bulunan çeşitli sektörlerden bir çok firma adına ABD çapında araştırmalar gerçekleştirdi . Çeşitli kesimlerden kişilere İngilizce öğretmenliği yaptı.Yayın kuruluşlarına İngilizce-Türkçe çeviri konusunda danışmanlık yaptı.Şu anda İstanbul'da dil ve ilgili çalışmalarına devam ediyor.